Zaproszenie na seminarium "Stan zdrowotny bydła mlecznego w gospodarstwach ekologicznych w świetle najnowszych badań"

Zapraszamy na seminarium "Stan zdrowotny bydła mlecznego w gospodarstwach ekologicznych w świetle najnowszych badań" w dniu 15 marca 2016r. w  CDR O/Radom ul. Chorzowska 16/18.

Seminarium rozpocznie się o godz. 11.00, a zakończy o godz. 16.00. Spotkanie przeznaczone jest dla doradców rolniczych zajmujących się tematyką bydła mlecznego, weterynarzy, przedstawicieli instytutów badawczych.

Seminarium będzie szansą na omówienie wyzwań i przeszkód dla ekologicznego chowu bydła mlecznego w Polsce oraz okazją do zaprezentowania istotnych wyników projektu badawczego IMPRO finansowanego przez Unię Europejską.

Projekt IMPRO ma na celu znaczącą poprawę strategii zarządzania zdrowiem, które są obecnie stosowane w ekologicznym chowie bydła mlecznego. Ma też na celu zwiększenie częstotliwości wprowadzania działań opartych na dowodach naukowych oraz poprawę praktyki w zakresie zarządzania zdrowiem.

Seminarium organizowane jest przez Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział Radom przy współpracy z EkoConnect. Koszty dydaktyki i wyżywienia pokrywane są z projektu IMPRO, natomiast koszty dojazdu pokrywają uczestnicy. Zgłoszenia na załączonej karcie proszę przesyłać do dnia 11.03.2016 r. na fax: 48 365 49 70  lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z uwagi na ograniczona ilość miejsc o przyjęciu na seminarium decyduje kolejność zgłoszeń.

Do pobrania:

Karta zgłoszenia