Materiały archiwalne

Podsumowanie zadań badawczych w zakresie rolnictwa ekologicznego finansowanych przez MRIRW w roku 2020

Utworzono: .

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wspólnie z Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu w dniach 9-10 grudnia 2020 r. organizują szkolenie/webinar pn. Podsumowanie zadań badawczych w zakresie rolnictwa ekologicznego finansowanych przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w roku 2020. Transfer wiedzy z nauki do doradztwa stanowi ważne ogniwo w upowszechnianiu wyników doświadczeń których ostatecznymi odbiorcami będą ekologiczni producenci rolni.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu przedstawicieli nauki, doradztwa rolniczego, instytucji pracujących na rzecz rolnictwa, jednostki certyfikujące, stowarzyszenia rolników.

 Udział w webinarium jest bezpłatny.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o uczestnictwie będzie decydowała kolejność przesłania zgłoszenia. Po wypełnieniu i wysłaniu karty zgłoszenia uczestnictwa każda zakwalifikowana osoba otrzyma na pocztę elektroniczną link do szkolenia i hasło.

Kartę należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby do kontaktu:

- w sprawach merytorycznych: Barbara Sazońska, tel. 48 365 69 41, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach organizacji i rekrutacji: Justyna Fila, tel. 48 3656927, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach technicznych i dostępności do platformy: Dariusz Wiśniewski, tel. 48 3656924, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania:

Karta uczestnictwa

Harmonogram szkolenia